Anasayfa > Filo Kiralama
Filo Kiralama Nedir?
 
KİRALIK ARAÇ = SORUNSUZ ARAÇ...
Filo Kiralama, işletmelerin araç ihtiyaçlarının satın almadan kiralama yolu ile periyodik servis, bakım-onarım, sigorta (Kasko, Trafik Sigortası, Taşıt Pulu), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin uzun vadeli olarak giderilmesidir.

Dikkat edileceği üzere filo kiralama hizmetinin temelinde yatan unsur kiralayanın bir kurum olma zorunluluğu ve belirlenen adette aracı belirli bir süre için kiralama yapmasıdır. Bu kiralama süresinde müşteri istediği özellikte ki araçları filosuna ekleme yapabilmektetir. Filo kiralama da firmalar özellikle öngörülebilir maliyetler ve sorunsuz yönetim avantajlarından yararlanmaktadırlar.

Bireysel araç kiralama ihtiyacı olan müşterilerimiz Uzun Dönem Araç kiralama hizmetimizden, belirli bir süre için araç kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ise Operasyonel Araç Kiralama hizmetinden yararlanabilirler.

Gerçek Otomobilcilik A.S. Operasyonel Kiralama’ da size şu avantajları sağlayacak;
- Otomobili satın alırken ödemiş olduğunuz KDV, ÖTV ve PLAKA MASRAFLARI’ nı ödememiş olursunuz.Bu vergilerin tamamı Gerçek Otomobilcilik A.S. tarafından karşılanmaktadır.
- Kira Bedelleri sizlere KURUMLAR VERGİSİ ve PEŞİN GEÇİCİ VERGİ’ de avantajlar sağlayacaktır.
- Kira ödemeleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilememektedir.
- Kiralama için ödenen aylık faturalar direkt gider yazılabilmekte, böylece vergi avantajı sağlanmaktadır.
- Ödeyeceğiniz kira KDV’ sini şirketinizin KDV borçlarından mahsup edebilirsiniz.
- Kiralanan aracın, kiralama dönemi boyunca tüm periyodik bakım, servis ve hasar masrafları (yakıt ve şoför hariç) tarafımızdan karşılanacak olup ve bu hizmetlerin hepsi Gerçek Otomobilcilik A.S.’ nin kendi servislerinde veya anlaşmalı servislerinde yapılacaktır.
- Kiralamış olduğunuz otomobillerin her türlü Yıllık Vergisi, Kaskosu ve Trafik Sigortası Gerçek Otomobilcilik A.S. tarafından karşılanacaktır.
- Kiralama dönemi süresince müşterilerimiz, Türkiye genelinde 7 gün / 24 saat boyunca Gerçek Otomobilcilik A.S. müşteri hizmetlerinden faydalanabilmekte, sorularına cevap verebilecek direkt ve profesyonel bir muhatap bulabilmekte, acil yardım alabilmektedir.
- Tüm araçlar, muafiyetsiz ve yüksek mali mesuliyet limitleri ile sigortalanmaktadır. Sonradan müşteri adına oluşabilecek her türlü sorunun ( limitler dahilinde ) önüne geçilebilmektedir.
- Aracın çalınması, kaza yapması yada periyodik bakımlarının uzaması halinde yerine 24 saat içinde muadil bir araç, ikame olarak verilmektedir.
- Gerçek Otomobilcilik A.S. kiralamaya karar verdiğinizde size ait olan araçları uzman ekspertiz raporları ile piyasa değerinde satın alma işlemini gerçekleştirmektedir.

HyperLink
       
GERÇEK OTOMOBİLCİLİK OPEL NISSAN BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Opel Bayisi > Nissan Bayisi > İletişim
> Kiralama > Yetkili Opel Servisi > Yetkili Nissan Servisi > İş Olanakları
> Sigorta Hizmetleri > İkinci El Opel Satıcısı > İkinci El Nissan Satıcısı
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> İkinci El Araç Alış-Satış > Opel Yol Yardımı > Nissan Yol Yardımı

Tüm hakları Gerçek Otomobilcilik firmasına aittir.