Anasayfa > Yetkili Opel Servisi
OPEL SERVİS
 
ARACINIZ, ARACIMIZDIR...
Gerçek Oto Balmumcu Satış Sonrası tesislerinde ileri teknoloji ve alt yapısı ile Opel aracınız için kusursuz, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Gerçek Oto olarak; servis istasyonumuzda Opel Orijinal yedek parçaları ile aracınızın periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım ihtiyaçlarınız için uzman ve deneyimli kadromuz sizlere kusursuz hizmet vermeye daima hazırdır.

Aksigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Demir Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Işık Sigorta, Liberty Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Ziraat Sigorta, AIG Sigorta, SBN Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Ray Sigorta, Mapfre Genek Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta ve Güneş Sigorta ile anlaşması olan servisimizde aracınızı güvenle tamir ettirebilirsiniz.

Opel Periyodik Bakım;
Aracınıza her yıl veya 15,000 km’de bir periyodik bakım yaptırmanız gerekmektedir. Aracınızın kilometresi, 1 yıl içerisinde 15,000 km’ye ulaşmaz ise yıllık bakım yapılmalı, 1 yıl içerisinde 15,000 km’den fazla kilometre yapılması durumunda ise her 15,000 km’de bir bakım yapılmalıdır. (Bazı araçlarda değişiklik göstermektedir, danışmanınızdan bilgi alınız.)

Opel Yeni Araç Garantisi 
Aracınız üretim kaynaklı malzeme, işçilik ve montaj hatalarına karşın 2 yıl ve sınırsız kilometre, boya kusurlarına karşın 2 yıl, paslanarak delinmeye karşı 12 yıl üretici firma garantisi altındadır. Bu kapsamda, dış etkenler sonucu oluşan boya, kaporta hataları ve korozyon oluşumları dahil edilmemektedir. (Bazı araçlarda değişiklik göstermektedir, danışmanınızdan bilgi alınız.)

ACİL YOL YARDIMI : 0212 310 0303


HyperLink
       
GERÇEK OTOMOBİLCİLİK OPEL NISSAN BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Opel Bayisi > Nissan Bayisi > İletişim
> Kiralama > Yetkili Opel Servisi > Yetkili Nissan Servisi > İş Olanakları
> Sigorta Hizmetleri > İkinci El Opel Satıcısı > İkinci El Nissan Satıcısı
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> İkinci El Araç Alış-Satış > Opel Yol Yardımı > Nissan Yol Yardımı

Tüm hakları Gerçek Otomobilcilik firmasına aittir.