Anasayfa > Neden Gerçek Oto?
Neden Gerçek Otomobilçilik?
 
BİZ SİZİN İÇİN HERŞEYİ DÜŞÜNDÜK...
Araç parkına yeni otomobiller katmayı ve araç parkını yenilemeyi düşünen firmalar için Gerçek Otomobilcilik hem finansal açıdan eşsiz alternatifler sunacak, hem de kiralama ve kiralama sonrası operasyonel hizmetleriyle her an yanınızda olacaktır.

Kiralamaya karar verdiğinizde size ait olan araçları uzman ekspertiz raporları ile piyasa değerinde satın alma işlemini gerçekleştirmektedir.

Kiralanan aracın, kiralama dönemi boyunca tüm periyodik bakım, servis ve hasar masrafları (yakıt ve şoför hariç) tarafımızdan karşılanacak olup ve bu hizmetlerin hepsi Gerçek Otomobilciliğin kendi servislerinde veya anlaşmalı servislerinde yapılıcaktır.

Kiralama dönemi süresince müşterilerimiz, Türkiye genelinde 7 gün / 24 saat boyunca müşteri hizmetlerinden faydalanabilmekte, sorularına cevap verebilecek direkt ve uzman danışmanımızdan gerekli bilgileri alabilmektedir. Aracın çalınması, kaza yapması ya da periyodik bakımlarının uzaması halinde yerine 24 saat içinde muadil bir araç, ikame olarak verilmektedir.

Şirketinizin faaliyet alanı ne kadar geniş bir alana yayılırsa yayılsın, hiç farketmez. Ülke geneline yayılmış olan anlaşmalı hizmet sağlayıcılarımızla sizlere standart hizmet güvencesi vermekteyiz.

Tüm bu avantajlardan da anlaşılacağı üzere Gerçek Otomobilcilik kiralama sistemi ile akılcı çözümler üretmektedir. Kiralama ile araç filo yönetiminizi profesyonel bir ekibe devrederek gereksiz finansman yükünden, hesaplarınızı alt üst eden bakım ve onarım giderlerinden, sigorta vergi v.b. işlemlerden kurtulabilirsiniz.
HyperLink
       
GERÇEK OTOMOBİLCİLİK OPEL NISSAN BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Opel Bayisi > Nissan Bayisi > İletişim
> Kiralama > Yetkili Opel Servisi > Yetkili Nissan Servisi > İş Olanakları
> Sigorta Hizmetleri > İkinci El Opel Satıcısı > İkinci El Nissan Satıcısı
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> İkinci El Araç Alış-Satış > Opel Yol Yardımı > Nissan Yol Yardımı

Tüm hakları Gerçek Otomobilcilik firmasına aittir.