Anasayfa > Yetkili Nissan Servisi
NISSAN SERVİS
 
ARACINIZ, ARACIMIZDIR...
Gerçek Oto Balmumcu Satış Sonrası tesislerinde ileri teknoloji ve alt yapısı ile Nissan aracınız için kusursuz, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini esas alarak daha iyi hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Gerçek Oto olarak; servis istasyonumuzda Nissan Orijinal yedek parçaları ile aracınızın periyodik bakım, onarım ve hasar sonrası onarım ihtiyaçlarınız için uzman ve deneyimli kadromuz sizlere kusursuz hizmet vermeye daima hazırdır.

Aksigorta, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Ankara Sigorta, Axa Sigorta, Demir Sigorta, Ergo Sigorta, Eureko Sigorta, Generali Sigorta, Groupama Sigorta, Işık Sigorta, Liberty Sigorta, Türk Nippon Sigorta, Ziraat Sigorta, AIG Sigorta, SBN Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Ray Sigorta, Mapfre Genek Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Neova Sigorta, Aviva Sigorta ve Güneş Sigorta ile anlaşması olan servisimizde aracınızı güvenle tamir ettirebilirsiniz.

Nissan Periyodik Bakım;
Güvenliğiniz ve konforunuz düşünülerek, üstün Nissan kalitesi ve işçiliği ile üretilen, uzun yıllar boyunca keyifle kullanacağınız aracınızın Nissan garanti güvencesinden yararlanabilmeniz için periyodik bakımlarını yetkili Nissan servislerinde yapılması gerekmektedir. Dizel araçlarınızda Periyodik Bakım aralıkları; 10.000 km. veya 12 ay periyodik bakım yapılmalıdır. Benzinli araçlarınızda Periyodik Bakım aralıkları; 15.000 km. veya 12 ay periyodik bakım yapılmalıdır.

Nissan Yeni Araç Garantisi 
Nissan araçları binek otomobillerde 2 yıl/60.000 km, ticari araçlarda 2 yıl/100.000 km garanti kapsamında olup; ayrıca Nissan Otomotiv A.Ş, aracın ilk satış tarihinden itibaren başlamak üzere 3 yıl/100.000 km (60.000 mil) süresince (mesafe ve zaman kriterlerinden hangisi önce doldurulursa) Nissan Kalite Güvencesi ile işçilik ya da malzeme hatası sonucu üretimden kaynaklanabilecek problemlerin ücretsiz onarımını garanti eder. 

ACİL YOL YARDIMI : 0212 310 0303HyperLink
       
GERÇEK OTOMOBİLCİLİK OPEL NISSAN BİZE ULAŞIN
> Hakkımızda > Opel Bayisi > Nissan Bayisi > İletişim
> Kiralama > Yetkili Opel Servisi > Yetkili Nissan Servisi > İş Olanakları
> Sigorta Hizmetleri > İkinci El Opel Satıcısı > İkinci El Nissan Satıcısı
Üye olun, kampanya ve sürprizleri kaçırmayın.
> İkinci El Araç Alış-Satış > Opel Yol Yardımı > Nissan Yol Yardımı

Tüm hakları Gerçek Otomobilcilik firmasına aittir.